Sčítanie 2021

Sčítanie obyvateľov, domov a bytov 2021

všetkým sčítaným obyvateľom našej obce ĎAKUJEME za splnenie si svojej povinnosti
elektronicky sa v našej obci sčítalo 1008 obyvateľov
všetkým ostatným, ktorí sčítanie bez asistencie vykonať nemohli budeme k dispozícii na Obecnom úrade už či osobne alebo telefonicky od termínu, ktorý bude stanovený rozhodnutím predsedu ŠÚ SR v spolupráci Úradom verejného zdravotníctva tak, aby nebolo ohrozené zdravie obyvateľa ani asistenta

Upozornenie na falošných asistentov.

Upozorňujeme obyvateľov, že sčítanie obyvateľov sa realizuje tak, že obyvateľ sa sčíta sám vyplnením elektronického formulára. Žiaden sčítací asistent ani sčítací komisár obyvateľa nenavštevuje.

Asistované sčítanie bude prebiehať až po 1. 4. 2021 a obyvatelia budú vopred informovaní.

Už 15. 2. 2021 sa začne Sčítanie obyvateľov aj v našej obci. 👆

 

Urobte aj Vy klik pre lepšie Slovensko a rozhodnite o tom, kam sa bude uberať naša krajina, ale aj naša obec ďalších 10 rokov. Sčítať sa dokážete sami elektronicky z pohodlia Vášho domova, pričom vyplnenie formulára Vám zaberie približne 10 minút. Sčítajte sa cez formulár na www.scitanie.sk alebo pomocou mobilnej aplikácie.

 

👩‍💻 Ak sa nemôžete sčítať sami, poproste blízku osobu alebo rodinného príslušníka, aby Vám pomohli so sčítaním sa. V prípade otázok zavolajte na obecný úrad či na call centrum 02/20 92 49 19. Pretože aj Váš klik môže rozhodnúť.

 

Vopred ďakujeme všetkým obyvateľom za spoluprácu.

Sčítanie 2021-prvé plne elektronické sčítanie

Sčítanie 2021 – klik k lepšej budúcnosti