OZNAMY

Podľa harmonogramu bude v našej obci dňa 9.3.2020 vykonaný odvoz jedlých olejov v PET fľašiach. Tento môžete odovzdať na obecnom úrade kedykoľvek v rámci úradných hodín. Vodič príde olej vyzdvihnúť 9.3.2020 na obecný úrad v priebehu dňa.
Na základe harmonogramu bude dňa 10.2.2020 uskutočnený vývoz nebezpečného odpadu v čase od 7:30-9:00 hod. V uvedenom čase sa môže priniesť nebezpečný odpad na zberné miesto pri OcÚ v Cejkove, kde bude stáť vozidlo f.FÚRA, s.r.o. a vodič odpad bezpečne prevezme len v pôvodnom balení na základe občianskeho preukazu.
Patria sem: batérie a akumulátory, žiarivky, rozpúšťadlá, absorbenty, filtračné materiály, olejové filtre, prevodové a mazacie oleje, farby, obaly obsahujúce nebezpečné látky.
Nezbiera sa: oternit, sklenená vata, polystyrén.

Z technických príčin sa postrek proti komárom neuskutočnil – za čo sa firma ospravedlňuje. V prípade priaznivého počasia sa pozemný postrek uskutoční dnes 19.06.2019.

Starosta obce Ladislav Slovjak a pracovníci obecného úradu Vám prajú príjemného SILVESTRA a pozývajú Vás na rozlúčku so starým rokom a na privítanie Nového roka 2019 ohňostrojom a tradičným občerstvením.

Pozvánka na Ustanovujúce zasadnutie obecného zastupiteľstva

Obecný úrad v Cejkove pozýva všetky deti na stretnutie so Svätým Mikulášom

Obecný úrad v Cejkove oznamuje a zároveň srdečne pozýva starších občanov, dôchodcov na spoločné posedenie z príležitosti Úcty k starším.

Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vašu účasť.

 

 

Nebude chýbať už tradičné občerstvenie, pohostenie a spoločná zábava.

Obecný úrad v Cejkove Vás pozýva na oslavy 730. výročia prvej písomnej zmienky o obci a na 26. ročník Matičnej Vatry Zvrchovanosti dňa 21. júla 2018 so začiatkom o 15.00 hod.

 

Obecný úrad v Cejkove oznamuje a zároveň srdečne pozýva starších občanov, dôchodcov na spoločné posedenie z príležitosti Úcty k starším, ktoré sa uskutoční v nedeľu 19.11.2017 so začiatkom o 14.30 hodine v Kultúrnom dome.
 
V kultúrnom programe vystúpia:
Populárny spevák Peter Stašák
Folklórna skupina z Trebišova
Heligonkári pod vedením Jožka Beneja
 
Nebude chýbať už tradičné občerstvenie, pohostenie a spoločná zábava.
Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vašu účasť.

Riaditeľ ZŠ zverejňuje informáciu o voľnom pracovnom mieste pedagogického zamestnanca.

Voľné pracovné miesto

Obecný úrad v Cejkove v spolupráci s Maticou Slovenskou v Martine Vás pozývajú na 25. ročník Matičnej vatry zvrchovanosti v Cejkove, ktorá sa uskutoční dňa 21.7.2017 o 17.00 hod. na obecnom amfiteátri. Bližšie info v pozvánke. Tešíme sa na Vašu účasť

Voľby členov rady školy

Zriaďovateľ Základnej školy Cejkov, Hlavná 334 oznamuje rodičom žiakov školy, že dňa 21.06.2017 – v stredu o 16:00 hod. sa uskutoční rodičovské združenie rodičov žiakov školy, z dôvodu volieb členov Rady školy pri Základnej škole Cejkov, Hlavná 333 z radov rodičov.

Pozývame Vás na divadelné predstavenie Záveje, dňa 29.1.2017 v Kultúrnom dome Cejkov so začiatkom o 15.00 hod. Vstupné je zdarma. Tešíme sa na Vás

Regionálna integrovaná územná stratégia KSK

Záverečné stanovisko z posúdenia strategického dokumentu “Regionálna integrovaná územná stratégia KSK”.

Pozvánka na vatru zvrchovanosti 15.7.2016

Obecný úrad v CEJKOVE v spolupráci s Maticou Slovneska v Martine Domom Matice Slovenska v Michalovciach a Miestnym odborom MS v Cejkove Vás pozývajú na 24. ročník Matičnej vatry zvrchovanosti v Cejkove, ktorý sa uskutoční dňa 15. júla 2016 o 17.00 hod na obecnom amfiteárti.

  • Nothing found.